Správa účelových zařízení - Veřejný web - České vysoké učení technické v Praze

Jsme pyšní na

• na zrekonstruované prostory Technické menzy, kde se vaří dle nejmodernějších trendů;
  • rozšíření nabídky našich stravovacích provozů o vegetariánská jídla;
  • stabilizaci odběru stravy na hranici 1,3 milionu prodaných jídel ročně.
  • částečné opravení řady našich provozů – kolej Podolí či blok 8 kolejí Strahov,
  • rekonstruované ubytovací kapacity – Dejvická kolej a nejnovější Bubenečská kolej.

Do budoucna připravujeme

• nadále bezprostředně opravovat a udržovat stávající provoz v rámci našich možností tak, aby ubytování odpovídalo podmínkám a požadavkům akademické i komerční sféry.

Ve světě jsme unikátní

• celkovým objemem, škálou a pestrostí spravovaných objektů. Množstvím a rozmanitostí ubytování – cca 65 jedinečných druhů;
  • přístupem a skloubením akademického a komerčního ubytování;
  • symbiózou, která je nastavena mezi studentskými organizacemi a námi. Úzce spolupracujeme se Studentskou unií ČVUT, díky které vznikla řada výjimečných projektů jako např. největší studentská internetová síť ve střední Evropě nebo otevření míst pro kulturu (hudebny, čajovny, fotoateliéry, fit centra, solária a řada společenských akcí).

V ČR jsme unikátní

• velikostí – jsme jeden z největších poskytovatelů akademického ubytování a největší výrobce stravy;
  • správou největšího studentského kampusu v Evropě – kolejí Strahov;
  • rozsahem výroby a distribucí stravy – ročně vydáme cca 1 300 000 jídel.