Mentoring - Veřejný web - České vysoké učení technické v Praze

You are here

Kariérní centrum ČVUT již šestým rokem nabízí unikátní příležitost zúčastnit se programu, který studentům umožňuje nahlédnout do reálného prostředí českých a mezinárodních firem.

Mentoring je program, během kterého student (tzv. mentee) navštěvuje firmu svého mentora. Provázejí jej při každodenní práci, poznává dovednosti a metody rozhodování a řízení, nahlíží do pracovního prostředí firmy, společně s ním se účastní jednání a porad, či se dokonce aktivně zapojuje do reálných projektů.

Picture

Celá spolupráce je založena jen a pouze na dohodě studenta a mentora. To, zda budete ke svému mentorovi docházet pravidelně v průběhu několika měsíců, či zda ve firmě strávíte jen několik dní až týdnů v kuse, záleží jen na Vás a Vaší schopnosti sladit svoje požadavky s možnostmi mentora. Náplň spolupráce - tedy časový rozsah ani konkrétní obsah stáže, není žádným způsobem předem určený či limitovaný.

Byť program není placen, student si odnáší neocenitelné zkušenosti, kontakty a v neposlední řadě velice zajímavou položku do životopisu. Naproti tomu, mentor získává zcela nový pohled na svoji práci.

Nabídka mentorů je velice pestrá. V nabídce naleznete mentory ze středně velkých a velkých firem i nadnárodních korporací napříč všemi odvětvími.

Využijte příležitost, kterou nemají studenti žádné jiné vysoké školy v ČR!

Více informací na http://mentoring.cvut.cz/

Vlastník stránky: Ilona Chalupská