Studium v zahraničí - Veřejný web - České vysoké učení technické v Praze

You are here

Mezinárodní dimenze se postupně stává běžným standardem každodenní práce fakult, kateder, výzkumných týmů, přičemž rozdíly mezi národním a mezinárodním se stávají méně zřetelnými a méně výraznými. Mezinárodní aktivity jsou koordinovány oddělením zahraničních vztahů v těsné spolupráci s aktivně pracujícím International Student Clubem (ISC).

Zahraniční zkušenost

Jsme rádi, že naši studenti vyjíždí na výměnné studijní pobyty do zahraničí na naše partnerské univerzity a také nás těší rostoucí zájem o ČVUT u přijíždějících studentů. Možností, kam vycestovat nabízíme opravdu hodně. Ať už v zemích EU, Severní a Jižní Americe, Austrálii, nebo Asii. Kompletní nabídku výjezdů najdete na stránkách studujvesvete.cvut.cz

International Student Club

International Student Club působí na ČVUT již od roku 1996. Pracujeme na tom, aby se zahraniční studenti cítili v Česku a na naší univerzitě co nejlépe. Zapojujeme je do dění a organizujeme nejrůznější eventy. Více o klubu na isc.cvut.cz.

BEST

Board of European Students of Technology je mezinárodní studentská organizace, která pomáhá studentům technických oborů cestovat a studovat v celé Evropě. Díky naším kurzům a dalším aktivitám můžete poznat celou Evropu. Více na bestprague.cz.

 

Vlastník stránky: Oleg Fetisov