Informace pro uchazeče o studium - Veřejný web - České vysoké učení technické v Praze

Vážení uchazeči,

velice nás těší váš zájem o studium na Českém vysokém učení technickém v Praze. Věříme, že si z našich programů vyberete ten, který bude nejlépe odpovídat vašim představám a potřebám.
Studium na ČVUT na jedné straně vyžaduje váš zájem, osobní odpovědnost a disciplínu, na druhé straně vám poskytne zázemí nejstarší technické univerzity v Evropě a alma mater mnohých významných českých techniků. Mezi naše absolventy patří například František Křižík, František Josef Gerstner, Eva Jiřičná, Jan Mühlfeit, Zbyněk Frolík a mnoho dalších.

Naše univerzita představuje špičkové technické vysokoškolské pracoviště, což se přirozeně odráží na náročnosti studia jako takového. Odměnou za vynaložené úsilí vám ale může být vysoká poptávka po absolventech technických oborů na trhu práce i nadprůměrné finanční ohodnocení.
Pomoc uchazečům, studentům i absolventům v osobní i profesní rovině je na naší univerzitě samozřejmostí. Prostřednictvím informačních a poradenských center se budeme vždy snažit najít pro vás optimální řešení.

Přejeme vám správnou volbu studijního programu, úspěšné zvládnutí přijímacího řízení, a mnoho úspěchů v dalších letech.

doc. Dr. Ing. Gabriela Achtenová
Prorektorka pro bakalářské a magisterské studium

Vlastník stránky: Najah Torbová